PODMINKY POUZITI


1. Úvod

Tyto webové stránky nejsou oficiálními stránkami Rogera Federera. Veškeré dotazy a připomínky adresujte prosím na e-mail:  info@rogerfederer.cz. Používáním těchto stránek se zavazujete k následujícím podmínkám.

 

2. Vlastnictví

Vlastníkem těchto stránek stejně jako domény a designu těchto stránek je fyzická osoba Jaroslav Zádrapa (dále jen vlastník). Veškeré texty a fotografie mohou být použity pouze pro osobní účely, ne pro komerční použití. Vlastník těchto stránek není vlastníkem většiny použitých fotografií a materiálů. Tyto materiály slouží pouze k propagaci jména Roger Federer, ne ke komerčnímu užití. Jakékoliv nedovolené nakládání s materiály těchto stránek je zakázano.

 

3. Zřeknutí se záruky a odpovědnosti

Tato webová stránka a její obsah včetně odkazů, jsou poskytovány bez jakékoliv záruky. Roger Federer ani vlastník těchto stránek v žádném případě nezaručuje, že údaje uvedené na těchto stránkách jsou přesné, úplné a aktuální, nebo že tento web je bez vad.

 

4. Omezení odpovědnosti za používání

Roger Federer ani vlastník nebude odpovědný za ztráty nebo škody vyplývající z použití této webové stránky a to v plném rozsahu povoleném zákonem.

 

5. Odkazy

Roger Federer ani vlastník  stránek nejsou odpovědní za obsah související s aktuálností informací nebo informacemi samotnými uvedenými na stránkách tohoto webu. Uvědomte si prosím, že informace uvedené v těchto místech nejsou v žádném případě pod kontrolou Rogera Federera. Roger Federer ani vlastník se v žádném případě nezaručuje za správnost obsahu stránek uvedených na tomto webu.

 

KONTAKT


Pro veškeré dotazy, připomínky a nápady prosím využijte náš mail: info@rogerfederer.cz

V případě zájmu o umístění reklamy na tyto stránky nebo v případě zájmu o koupi domény kontaktujte prosím vlastníka domény na e-mail: info@rogerfederer.cz

Děkujeme

    

 

licenční podmínky | kontakt | © 2011 www.zadrapa.eu